نوشته های یک مرد اردیبهشتی رمز بصورت پیش فرض 1 است من «برعکس همه پشته خنده هام غمه» نیستم. من یک مرد شبیه بقیه هستم. یعنی اگر من و 30 تا مرد یه جا باشیم ،من بلندترینشون نیستم. کوتاهترین هم نخواهم بود. زیباترین نیستم و زشتترین هم نخواهم بود. خوش تیپ ترین و بدلباس ترین نخواهم بود.جذاب ترین هم بعیده باشم. اینها خصوصیت ظاهری افراد است که من خیلی توش متمایز نیستم. در مورد خصوصیات داخلی و رفتاری شاید خاص باشم ولی قطعا از بیرون معلوم نیست باید حداقل یه شبانه روز باهم باشیم تا معلوم شه. ولی ممکنه که بیاد بگویید اقا من شما رو قبلا یه جایی دیدم.( این جمله رو از مردها زیاد شنیدم-بخصوصو وقتی کمی ریش دارم)شاید شبگرد خوابها هستم. من یک مرد متاهل هستم که فکرهایم را می نویسم. نه برای اینکه مشکلی حل شود.بلکه برای اینکه بتونم فراموششون کنم و فکرای جدیدداشته باشم. تخیلهای یک مرد( که جزئی از فکراش است) گاهی خیلی بی ادبانه است. من همه را نمی نویسم. اصل اول در این وبلاگ صداقت است. اصل دوم احترام به دیگران است. اصل سوم تحمل حرف شماست. اصل چهارم اینها که من می نویسم ظاهر زندگی من است. باطن زندگی خود را با ظاهر زندگی من مقایسه نکنید. من متولداردیبهشت هستم. شوخ و بامزه و قابل اعتماد هستم. سیرت ادمها برایم مهم تر از صورت ادمهاست. ولی نسبت به صورت و هیکلشون هم بی توجه نیستم. با هوش هستم و تخیل قوی دارم. اهل مطالعه هم هستم. ادم فنی هستم و به ساخت کاردستی هم علاقه مندم. تخصصم کامپیوتر است ولی نه کارهای دم دستی کامپیوتر بلکه کارهایی که هیچ وقت در زندگی متوجه وجودآنها نمی شوید.( سطح بالا) کلا همین. عاشق شدم و بهش نرسیدم. کسی بوده که گفته عاشقتم ولی من عاشقش نبودم. گفتم بدونید که بی تجربه نیستم. راستی بچه هم دارم. هم پسر دارم و هم دختر.فعلا همین دوست ندارم فعلا در مورد گذشته ام حرفی بزنم. ****************** وقتی یک نفر فرزند شما نیست و شما به هردلیل داری ازش نگهداری می کنی و نقش فرزندت رو داره بهش می گی فرزند خوانده.وقتی هم که یه نفر همسر شما نیست ولی به هر دلیلی مجبوری ازش نگهداری کنی و نقش همسرت رو داشته باشه بهش میگی همسر خوانده. *************** همانده مخفف همسر خوانده است.در این وبلاگ به همسرم گاهی می گم همانده.گاهی هم می گم گل بانو.بستگی داره به حسم:D tag:http://fromzero.mihanblog.com 2018-07-18T02:21:15+01:00 mihanblog.com ترک همدان 2018-07-17T19:25:00+01:00 2018-07-17T19:25:00+01:00 tag:http://fromzero.mihanblog.com/post/1590 بی کلک امروز با یکی از ترکها ی همدان رفتیم سینما فیلم هزارپا باحال بود. چسبید بعدا در موردش صحبت می کنم امروز با یکی از ترکها ی همدان رفتیم سینما فیلم هزارپا


باحال بود. چسبید

بعدا در موردش صحبت می کنم

]]>
عیب 2018-07-16T02:39:00+01:00 2018-07-16T02:39:00+01:00 tag:http://fromzero.mihanblog.com/post/1589 بی کلک بعد از استقبال خوب دوستان از دوست دختر دوستم بر آن شدم که ازش بپرسم عیب این دوست دخترت یا رابطه ات چیه؟ گفت اولین عیبش تاثیری است که داره رو زندگی ام با خانمم می زاره. منو خیلی نسبت بهش از نظر عاطفی بی توجه کرده. به نوعی میشه گفت درخت اون زندگی داره خشک میشه ولی من برام دیگه مهم نیست. مدتهاست که خانمم داره ازم جدا می خوابه و من به این کارش بی توجه هستم. اون به بهانه گرم بودن اتاق می ره تو هال می خوابه و من کاری براش نمی کنم ازون بدتر اینکه دیگه به رابطه باهاش علاقه ای ندارم و ... . وقتم ر بعد از استقبال خوب دوستان از دوست دختر دوستم بر آن شدم که ازش بپرسم عیب این دوست دخترت یا رابطه ات چیه؟


گفت اولین عیبش تاثیری است که داره رو زندگی ام با خانمم می زاره. منو خیلی نسبت بهش از نظر عاطفی بی توجه کرده. به نوعی میشه گفت درخت اون زندگی داره خشک میشه ولی من برام دیگه مهم نیست. مدتهاست که خانمم داره ازم جدا می خوابه و من به این کارش بی توجه هستم. اون به بهانه گرم بودن اتاق می ره تو هال می خوابه و من کاری براش نمی کنم


ازون بدتر اینکه دیگه به رابطه باهاش علاقه ای ندارم و ... .

وقتم رو باید برای دوتا زندگی بزارم و فکرم به یک نفر بیشتر درگیره. وقتهایی که می تونم باهاش باشم و نیستم خودش عذابی است دیگه.


در هر صورت نمیشه فقط خوبی و خوشی باشه. هرچیزی عیبها خودش رو هم داره.

]]>
روز دختر 2018-07-15T03:57:00+01:00 2018-07-15T03:57:00+01:00 tag:http://fromzero.mihanblog.com/post/1588 بی کلک روز دختر رو به همه دخترهای عزیز تبریک می گم. هر کی دختر داره می دونه چی داره و هرکی نداره هم هرچی بگی متوجه نمی شه چی نداره. بهتره خیلی داغ به دلش نذاریم. خلاصه اینکه قدر دخترهامون رو بدونم . رابطه دخترها با بابا ها در مقاطع مختلف تا هفت سالگی فقط دلبری تا ۱۴ سالگی خوش زبونی حدس می زنم تا ۲۵ سالگی کمی اختلاف نظر و سلیقه باشه از ۲۵ و ۳۰ به بعد میشه همدمی و دلسوزی روز دختر رو به همه دخترهای عزیز تبریک می گم.


هر کی دختر داره می دونه چی داره و هرکی نداره هم هرچی بگی متوجه نمی شه چی نداره. بهتره خیلی داغ به دلش نذاریم.

خلاصه اینکه قدر دخترهامون رو بدونم . رابطه دخترها با بابا ها در مقاطع مختلف

تا هفت سالگی فقط دلبری

تا ۱۴ سالگی خوش زبونی

حدس می زنم تا ۲۵ سالگی کمی اختلاف نظر و سلیقه باشه

از ۲۵ و ۳۰ به بعد میشه همدمی و دلسوزی

]]>
تا حالا 2018-07-14T03:29:00+01:00 2018-07-14T03:29:00+01:00 tag:http://fromzero.mihanblog.com/post/1587 بی کلک دیروز غروب بعد از مدتها با یکی از رفیقام رفتم بیرون. یکی دوسال بود که باهاش حرف نزده بودم و درد دل نکرده بودم. بین صحبت ها حرف جالبی زد: سعید تازگی ها فهمیدم که سالها با خانمم س ک س نکردم. خواستم بگم چطور؟ چی شد فهمیدی؟ با چیزت خلوت کردی و اون بهت گفت؟ ادامه داد بلکه فقط ارضا شدم. چشمام گرد شد. پرسیدم چطور؟ گفت : یه دوست دختر دارم. قدیمها رابطه مون استرس و عذاب وجدان داشت. ولی الان خیلی اروم و خوب شده. لذا اصلا شکل رابطه جنسی ام عوض شده. بلند مدت و عمیق و با معاشقه شده. اصلا تازه می ف دیروز غروب بعد از مدتها با یکی از رفیقام رفتم بیرون. یکی دوسال بود که باهاش حرف نزده بودم و درد دل نکرده بودم. بین صحبت ها حرف جالبی زد:

سعید تازگی ها فهمیدم که سالها با خانمم س ک س نکردم. خواستم بگم چطور؟ چی شد فهمیدی؟ با چیزت خلوت کردی و اون بهت گفت؟

ادامه داد بلکه فقط ارضا شدم.

چشمام گرد شد. پرسیدم چطور؟


گفت : یه دوست دختر دارم. قدیمها رابطه مون استرس و عذاب وجدان داشت. ولی الان خیلی اروم و خوب شده. لذا اصلا شکل رابطه جنسی ام عوض شده. بلند مدت و عمیق و با معاشقه شده. اصلا تازه می فهمم رابطه چطوری اش درسته. و چطور باید باشه.

تازه فهمیده بود که چقدر رابطه جنسی تا الانش با خانمش مشکل داشته است.


گفتم از دوست دخترت بگو.

گفتم جوون و خوشگل و تو دل برو است. حواسش بهم هست. کم توقع و مهربونه . ضمنا گرم و وری است. کلا دلچسب و خوبه کلی منو به خودش متعهد کرده و بخاطرش سراغ کس دیگری نمی رم و .... . داره تلاش می کنه درس بخونه و خودش رو بکشه بالا.

و منهم از ادمهای تلاشگر خوشم می اد.

پی نوشت : منم کم و بیش مدلهایی مختلف ی از رابطه یه طرفه و دوطرفه رو تجربه کردم. به نظرم کسی که رابطه درست رو تجربه کرده باشه هیچوقت به سمت تجاوز و رابطه های یه طرفه نمی ره. رابطه یه طرفه و تجاوز فقط در حد یک ارضا شدن و خالی شدن است و لذتی ندارد. می شود با یک گرسنه ای که آب و غذا ی کثیف می خورد مقایسه اش کرد.


راستی شما تابحال یه رابطه خوب را تجربه کرده آید یا فقط ارضا شده اید؟

]]>
تربیت در جامعه 2018-07-14T03:29:00+01:00 2018-07-14T03:29:00+01:00 tag:http://fromzero.mihanblog.com/post/1586 بی کلک امروز رادیو دال گوش می دادم. با یک مهاجرت کرده به ژاپن صحبت می کرد. مصاحبه گر پرسید می گن ژاپن برای مهاجرت سخت می گیره و بخاطر همین نیروی کار خوبش داره کم میشه؟! مهاجر گفت اره. ولی حق داره و من درکشان می کنم. اینجا خیلی سیستم مبتنی بر اعتماد است. خیلی امنیت بالاست و خیلی قانون مدار هستند. مهاجرها بیان خراب میشه. اینجا براحتی میشه تقلب کرد و دروغ گفت و مدرک جعل کرد ولی کسی انجام نمی ده. همه چی مبتنی بر اعتماد.‌صد در صد قانون انجام میشه. اصلا یه ژاپنی نمی فهمه که چطور یک نفر می تونه مسلمان باشه امروز رادیو دال گوش می دادم. با یک مهاجرت کرده به ژاپن صحبت می کرد. مصاحبه گر پرسید می گن ژاپن برای مهاجرت سخت می گیره و بخاطر همین نیروی کار خوبش داره کم میشه؟!

مهاجر گفت اره. ولی حق داره و من درکشان می کنم. اینجا خیلی سیستم مبتنی بر اعتماد است. خیلی امنیت بالاست و خیلی قانون مدار هستند. مهاجرها بیان خراب میشه. اینجا براحتی میشه تقلب کرد و دروغ گفت و مدرک جعل کرد ولی کسی انجام نمی ده. همه چی مبتنی بر اعتماد.‌صد در صد قانون انجام میشه. اصلا یه ژاپنی نمی فهمه که چطور یک نفر می تونه مسلمان باشه ولی مشروب هم بخوره.‌ می گه چطور قانونتون رو رعایت نمی کنید؟

با ورود مهاجرها این قانون گرایی خراب میشه.

نکته خنده دار اینکه می گفت اینجا بچه در مدرسه و جامعه تربیت میشه. بر خلاف ایران که اگه کسی در جامعه رها بشه دزد و معتاد و قاچاقچی در می اد اینجا کسی تو خونه تربیت نمی شه و تربیت جمعی است. و چیزهای اینجوری.

ضمنا می گفت تبعیض اصلا نیست و بیمه درمانی بشدت فراگیر و خوب است و همه استخدام رسمی و دائم هستند و امنیت شغلی بالاست ولی قوانین بسیار بی رحمانه و دقیق است و زندانها بسیار خشن و سختگیر و گاهی اولین اشتباه آخرین اشتباه است و جبران نیست. مثلا اگه تکلیف رو قراره ساعت ۹ ایمیل بزنی ، نه و یک دقیقه دیگه اونو قبول نمی کنند.

برای من جالب بود.

]]>
لذت از رابطه 2018-07-12T08:00:00+01:00 2018-07-12T08:00:00+01:00 tag:http://fromzero.mihanblog.com/post/1585 بی کلک یکی از مسائل و مشکلات رابطه ها تو ایران - من خارج رو ندیدم. شاید اونجا هم باشه - بحث سو استفاده‌ است. رابطه جنسی باید یک رابطه دوطرفه باشه و دو طرف لذت ببرند . و ظاهرا به نظر می رسه اینطوری است ولی همواره زنها مدعی هستند که ازشون در رابطه سواستفاده شده . جمله بالا از نظر من دو معنی داره .یا زنها کلا تو رابطه لذت نمی برند که بعیده. یا کم می برن . یا فکر می کنند مردها بیشتر برده اند و ... . حالا دوم اینه که زنها یاد گرفته اند این جمله رو بکن و مفهومی نداره. در مورد حالت اول پیشنهادم اینه ک یکی از مسائل و مشکلات رابطه ها تو ایران - من خارج رو ندیدم. شاید اونجا هم باشه - بحث سو استفاده‌ است.

رابطه جنسی باید یک رابطه دوطرفه باشه و دو طرف لذت ببرند . و ظاهرا به نظر می رسه اینطوری است ولی همواره زنها مدعی هستند که ازشون در رابطه سواستفاده شده .

جمله بالا از نظر من دو معنی داره .یا زنها کلا تو رابطه لذت نمی برند که بعیده. یا کم می برن . یا فکر می کنند مردها بیشتر برده اند و ... .

حالا دوم اینه که زنها یاد گرفته اند این جمله رو بکن و مفهومی نداره.


در مورد حالت اول پیشنهادم اینه که هر مشکلی تو رابطه دارید بگید. بگید چرا لذت نمی برید و یا چرا کم می برید تا هم بیشتر لذت ببرید.‌هم خوش بحال تون باشه. هم هروقت رابطه تموم شد نگید مورد سو استفاده واقع شدید. بگید یه مدت لذت بردم و استفاده کردم

]]>
دعوای بیخود 2018-07-10T03:44:00+01:00 2018-07-10T03:44:00+01:00 tag:http://fromzero.mihanblog.com/post/1584 بی کلک دیروز با خانمم حسابی دعوا کردیم. دعوا از سر تصادف شروع شد. روز قبلش خانمم با ماشین تصادف کرده بود. اونش زیاد مهم نبود. ولی روحیه طلبکارانه و غرورش موجب شد که دعوا کنیم. ازون مهمتر زندگی های مشکل دار فقط ظاهرش ارومه. تا به دلیلی بهم می خوره هزار تا چیز می اد بالا. عمق و ریشه ای وجود نداره. و فقط به نظرم راه درمان ش پول است دیروز با خانمم حسابی دعوا کردیم.


دعوا از سر تصادف شروع شد.

روز قبلش خانمم با ماشین تصادف کرده بود. اونش زیاد مهم نبود.


ولی روحیه طلبکارانه و غرورش موجب شد که دعوا کنیم. ازون مهمتر زندگی های مشکل دار فقط ظاهرش ارومه. تا به دلیلی بهم می خوره هزار تا چیز می اد بالا.

عمق و ریشه ای وجود نداره. و فقط به نظرم راه درمان ش پول است

]]>
شمال رو بیار 2018-07-09T10:16:00+01:00 2018-07-09T10:16:00+01:00 tag:http://fromzero.mihanblog.com/post/1583 بی کلک این کارهای من مثل پرورش ماهی و بلدرچین و مرغ و ورمی کمپوست و غیره بخاطر این بود که دیدم منکه فعلا شمال برو نیستم. پس بهتره شمال رو بیارم اینجا این کارهای من مثل پرورش ماهی و بلدرچین و مرغ و ورمی کمپوست و غیره بخاطر این بود که دیدم منکه فعلا شمال برو نیستم. پس بهتره شمال رو بیارم اینجا

]]>
دروغ گو کردن 2018-07-07T14:43:00+01:00 2018-07-07T14:43:00+01:00 tag:http://fromzero.mihanblog.com/post/1582 بی کلک دروغ گو کردن آدمها خیلی ساده است. آدمها عین گربه می مانند و یا گربه ها مثل آدمها. در هرصورت اگر آدمها را ببرید یه گوشه رینگ و در تنگنا قرارشان بدید، مجبور می شوند برای خلاصی دروغ بگویند. دروغ گفتن هم کاری ندارد. بگذارید مثالی بزنم : خانمم زنگ زد. گفتم دم در اداره ام. یه کاری دم در داشتم. اصرار اصرار که بگو دم در اداره چه می کنی؟ منم گفتم چند تا کامپیوتر می خواستند خارج کنند باید منم بعنوان ناظر حاضر می شدم. یا اینکه بیمه نامه موتورم رو پیک اورده بود. یا قرارداد بیمه تکمیلی ام را اورده بودند دروغ گو کردن آدمها خیلی ساده است. آدمها عین گربه می مانند و یا گربه ها مثل آدمها. در هرصورت اگر آدمها را ببرید یه گوشه رینگ و در تنگنا قرارشان بدید، مجبور می شوند برای خلاصی دروغ بگویند.

دروغ گفتن هم کاری ندارد. بگذارید مثالی بزنم :

خانمم زنگ زد. گفتم دم در اداره ام. یه کاری دم در داشتم. اصرار اصرار که بگو دم در اداره چه می کنی؟

منم گفتم چند تا کامپیوتر می خواستند خارج کنند باید منم بعنوان ناظر حاضر می شدم.

یا اینکه بیمه نامه موتورم رو پیک اورده بود.

یا قرارداد بیمه تکمیلی ام را اورده بودند و یا هزار تا چیز دیگه.


در حالیکه اگه صبر می کرد خودم در زمان و مکان درست بهش می گفتم قصه چیه.


]]>
استقلال 2018-07-07T04:52:00+01:00 2018-07-07T04:52:00+01:00 tag:http://fromzero.mihanblog.com/post/1581 بی کلک به نظرم وقتی اکثریت یه ملت دنبال مهاجرت، زندگی در کشور غریبه، کار برای بیگانگان و زندگی در حاکمیت بیگانه است، یعنی برای این ملت اقتصاد و رفاه و زندگی با کیفیت مهم تر از استقلال است. یعنی الان دیگه برای اکثریت و نخبگان استقلال کشور زیاد مهم نیست بیشتر کیفیت زندگی مهمه. دقت هم بکنید دیگه کسی شعار استقلال نمی ده. البته با توجه به نفوذ روسیه در ایران ، استقلال ما کلا زیر سوال است ولی کمتر کسی به این معترض است به نظرم وقتی اکثریت یه ملت دنبال مهاجرت، زندگی در کشور غریبه، کار برای بیگانگان و زندگی در حاکمیت بیگانه است، یعنی برای این ملت اقتصاد و رفاه و زندگی با کیفیت مهم تر از استقلال است.یعنی الان دیگه برای اکثریت و نخبگان استقلال کشور زیاد مهم نیست بیشتر کیفیت زندگی مهمه. دقت هم بکنید دیگه کسی شعار استقلال نمی ده.


البته با توجه به نفوذ روسیه در ایران ، استقلال ما کلا زیر سوال است ولی کمتر کسی به این معترض است

]]>
روز کشتار 2018-07-06T20:10:00+01:00 2018-07-06T20:10:00+01:00 tag:http://fromzero.mihanblog.com/post/1580 بی کلک امروز رفتم کرج و حدود سی و پنج تا ماهی تیلا پیا خریدم . یه مرکز پرورش روهم دیدم. می خوام یه خورده رو تجربه پرورش ماهی کار کنم. متاسفانه کسی که خریدم اکسیژن نداشت. بهش گفتم بی اکسیژن اینها می میرن. گفت نه. خیالت راحت. ولی رسیدم تهران اکثرا مرده بودن. فکر کنم زیر ده تا زنده موندن. ‌دویست هزار تومان پول به فنا رفت.‌کلی هم دلم سوخت. بعد رفتم دیدم که همه کرمها ورمی کمپوستم مرده اند. یه جوره زیادی انگار بهشون هویج داده بودم. دوستم که حالش خوب نبود و درگیر بود.‌کلا روز اعصاب خورد کنی بود. امروز رفتم کرج و حدود سی و پنج تا ماهی تیلا پیا خریدم . یه مرکز پرورش روهم دیدم. می خوام یه خورده رو تجربه پرورش ماهی کار کنم.

متاسفانه کسی که خریدم اکسیژن نداشت. بهش گفتم بی اکسیژن اینها می میرن. گفت نه. خیالت راحت.

ولی رسیدم تهران اکثرا مرده بودن.

فکر کنم زیر ده تا زنده موندن. ‌دویست هزار تومان پول به فنا رفت.‌کلی هم دلم سوخت.


بعد رفتم دیدم که همه کرمها ورمی کمپوستم مرده اند. یه جوره زیادی انگار بهشون هویج داده بودم. دوستم که حالش خوب نبود و درگیر بود.‌کلا روز اعصاب خورد کنی بود.

]]>
اصلاحات 2018-07-02T09:56:00+01:00 2018-07-02T09:56:00+01:00 tag:http://fromzero.mihanblog.com/post/1579 بی کلک برای اینکه یک سیستم اصلاح شود باید از عملکرد خود یک اثری بگیرد. یعنی عملکرد خود را بررسی کند و با توجه به نتایج عملکرد را بهبود ببخشد و بصورت خلاصه باید یک سازو کاری برای اصلاح داشته باشد. در سیستم های سیاسی عموما مردم و نظر مردم نتایج است و بهترین روش برای اعمال نظر مردم انتخابات است. حال اگر به انواع و انحا مختلف ما جلوی اراده ملت و مردم رو بگیریم خود بخود اصلاح رخ نمی دهد و هر روز به قهقرا می رویم. مهمترین روشی که متاسفانه در کشور ما جلوی اراده ملت را بصورت جامع و کامل گرفته ، فیلتری اس برای اینکه یک سیستم اصلاح شود باید از عملکرد خود یک اثری بگیرد. یعنی عملکرد خود را بررسی کند و با توجه به نتایج عملکرد را بهبود ببخشد و بصورت خلاصه باید یک سازو کاری برای اصلاح داشته باشد.

در سیستم های سیاسی عموما مردم و نظر مردم نتایج است و بهترین روش برای اعمال نظر مردم انتخابات است.

حال اگر به انواع و انحا مختلف ما جلوی اراده ملت و مردم رو بگیریم خود بخود اصلاح رخ نمی دهد و هر روز به قهقرا می رویم.


مهمترین روشی که متاسفانه در کشور ما جلوی اراده ملت را بصورت جامع و کامل گرفته ، فیلتری است به نام تایید یا عدم تایید صلاحیت.

در تمام بخشها و سازمان های ما این ساز و کار وجود دارد و هدف آن جلوگیری از ورود عوامل بد به سازمان و سیستم اداری جمهوری اسلامی.


متاسفانه تمام کسانیکه در کشور در سیستم اداری کار می کردند و رشوه گرفتند و می گیرند از این فیلتر رد شده اند.

تمام اون رییس جمهور های جاسوس همینطور

نمایندگان مجلسی که بعدها آدم بد شدند و عوامل استکبار همینطور.

تمام اختلاسگران و فراری ها همینطور.


و همینطور که الان ما فیلم می سازیم و در آن یه تعداد بی ریش سه تیغ را در زمان شاه آدم بد و دزد نشان می دهند در آینده هم فیلمهایی در مورد این زمان می سازند و .... .


این پست در کمال ملاحظه گری و محافظه کاری نوشته شده است و امیدوارم خودتون منظور من شده باشید

]]>
سیب زمینی 2018-07-02T05:41:00+01:00 2018-07-02T05:41:00+01:00 tag:http://fromzero.mihanblog.com/post/1578 بی کلک ممکنه شما فکر کنید من سیب زمینی هستم و اصلا متوجه شرایط اطراف نیستم بگید دلار در مدت کوتاهی از زیر ۴ هزار تومن شده هشت تومن خرمشهر آب نداره خوزستان کلا هوا نداره دراویش به اون سبک سرکوب شدند وضعیت سیاسی و نارضایتی در اوج است ترامپ بر طبل جنگ می کوبد اسراییل مرتب به نیروها و تجهیزات ما در سوریه حمله می کند و صدی ایران در نمی اد. تو جام جهانی متاسفانه حذف شدیم و هزار تا اتفاق بد و خوب دیگه. بعد من سیب زمینی تو وبلاگم در مورد دوست دختر شاسی بلند مینویسم. ‌خیلی سرخوشم؟ نه اصلا اینط ممکنه شما فکر کنید من سیب زمینی هستم و اصلا متوجه شرایط اطراف نیستم

بگید

دلار در مدت کوتاهی از زیر ۴ هزار تومن شده هشت تومن

خرمشهر آب نداره

خوزستان کلا هوا نداره

دراویش به اون سبک سرکوب شدند

وضعیت سیاسی و نارضایتی در اوج است

ترامپ بر طبل جنگ می کوبد

اسراییل مرتب به نیروها و تجهیزات ما در سوریه حمله می کند و صدی ایران در نمی اد.

تو جام جهانی متاسفانه حذف شدیم


و هزار تا اتفاق بد و خوب دیگه.


بعد من سیب زمینی تو وبلاگم در مورد دوست دختر شاسی بلند مینویسم. ‌خیلی سرخوشم؟


نه اصلا اینطوری نیست. فقط اینجا خیلی جای سیاسی نوشتن نیست

]]>
من و اشتباهاتم 2018-07-01T10:56:00+01:00 2018-07-01T10:56:00+01:00 tag:http://fromzero.mihanblog.com/post/1577 بی کلک امروز داشتم به اشتباهاتم فکر می کردم. انتخاب رشته اشتباه انتخاب دانشگاه اشتباه حتی انتخاب شهر اشتباه اگه برگردم به گذشته اصلا از شمال نمی ام تهران. همونجا می شینم ساختمان سازی و کارهای دیگه می کنم. بعد که آمدم تهران : سبک زندگی اشتباه دوستان اشتباه کسب و کار اشتباه تغییر ندادن رشته : اشتباه ول کردن دانشگاه اشتباه بعد ازدواج اشتباه بچه دار شدن اول اشتباه دومی اشتباه سومی هم اشتباه سبک زندگی متاهلی اشتباه موندن تو زندگی اشتباه اشتباه محل کار اشتباه عدم تمرکز و سرمایه گذاری اش امروز داشتم به اشتباهاتم فکر می کردم.

انتخاب رشته اشتباه

انتخاب دانشگاه اشتباه

حتی انتخاب شهر اشتباه

اگه برگردم به گذشته اصلا از شمال نمی ام تهران. همونجا می شینم ساختمان سازی و کارهای دیگه می کنم.

بعد که آمدم تهران :

سبک زندگی اشتباه

دوستان اشتباه

کسب و کار اشتباه

تغییر ندادن رشته : اشتباه

ول کردن دانشگاه اشتباه


بعد ازدواج اشتباه

بچه دار شدن اول اشتباه

دومی اشتباه

سومی هم اشتباه

سبک زندگی متاهلی اشتباه

موندن تو زندگی اشتباه اشتباه


محل کار اشتباه

عدم تمرکز و سرمایه گذاری اشتباه

رفتن به شبکه بجای برنامه نویسی اشتباه

و همینطوری اگه ادامه بدیم بازم کلی اشتباه دیگه.

بقیه اشتباه ها رو دیگه نمی گم

عجیبه که با اینهمه اشتباه زنده ام.

استاد موفقیت در اشتباهم]]>
شوخی 2018-06-30T09:21:00+01:00 2018-06-30T09:21:00+01:00 tag:http://fromzero.mihanblog.com/post/1576 بی کلک یهو با آدمها شوخی نکنید. شاید بقیه اعصابشون رو به اندازه کافی پر کرده باشند و کاسه صبرشان آماده سر رفتن باشه. اونوقت شوخی تون تراژدی میشه یهو با آدمها شوخی نکنید.

شاید بقیه اعصابشون رو به اندازه کافی پر کرده باشند و کاسه صبرشان آماده سر رفتن باشه.

اونوقت شوخی تون تراژدی میشه

]]>